100 m Kelebek
Emre Altınok
9. oldu
Finalde 56.60'lık derecesiyle 9. olarak bitirdi.
|
|
100 m Kelebek
Melisa Akarsu
19. oldu
Elemelerde 1.07.00'lık derecesiyle 19. olarak elendi.
|
|
100 m Kurbağalama
Atahan Yaya
Elendi
Elemelerde 1.11.67'lik derecesiyle 28. olarak elendi.
|
|
100 m Serbest
Doğa Çelik
Elendi
Elemelerde 54.40'lık derecesiyle 20. olarak elendi.
|
|
100 m Serbest
Merve Eroğlu
Elendi
Elemelerde 1.03.39'luk derecesiyle 31.olarak elendi.
|
|
100 m Sırtüstü
Cansu B. Tokat
21. oldu
Elemelerde 1.10.81'lik derecesiyle 21. olarak elendi.
|
|
100 m Sırtüstü
Doğa Çelik
Elendi
Elemelerde 1.03.32'lik derecesiyle 22. olarak elendi.
|
|
1500 m Serbest
Yağız Yörüker
24. oldu
Finalde 17.49.06'lık derecesiyle 24. oldu.
|
|
200 m Karışık
Emre Altınok
27. oldu
Elemelerde 2.23.71'lik derecesiyle 27. olarak elendi.
|
|
200 m Karışık
Melisa Akarsu
16. oldu
Finalde 2.30.37'lik deresiyle 16. oldu.
|
|
200 m Kelebek
Emre Altınok
10. oldu
Finalde 2.07.52'lik derecesiyle 10. oldu.
|
|
200 m Kelebek
Melisa Akarsu
11. oldu
Finalde 2.28.38'lik derecesiyle 11. oldu.
|
|
200 m Kurbağalama
Melis Köksalan
Elendi
Elemelerde 2.50.55'lik derecesiyle 23. olarak elendi.
|
|
200 m Kurbağalama
Timur Dellaloğlu
Elendi
Elemelerde 2.30.96'lık derecesiyle 23. olarak elendi.
|
|
200 m Serbest
Gizem Bozkurt
Elendi
Elemelerde 2.15.34'lük derecesiyle 25. olarak elendi.
|
|
200 m Serbest
Mert Altınok
27. oldu
Elemelerde 2.01.20'lik derecesiyle 27.olarak elendi.
|
|
200 m Sırtüstü
Cansu B. Tokat
24. oldu
Elemelerde 2.34.60'lık derecesiyle 24. olarak elendi.
|
|
200 m Sırtüstü
Doğa Çelik
29. oldu
Elemelerde 2.21.66'lık derecesiyle 29. olarak elendi.
|
|
400 m Karışık
Gizem Bozkurt
Diskalifiye oldu
Finalde diskalifiye oldu.
|
|
400 m Karışık
Timur Dellaloğlu
Elendi
Elemelerde 4.54.25'lik derecesiyle 19. olarak elendi.
|
|
400 m Serbest
Yağız Yörüker
Elendi
Elemelerde 4.32.60'lık derecesiyle 34. olarak elendi.
|
|
400 m Serbest
Yeşim Giresunlu
13. oldu
Finalde 4.35.89'luk derecesiyle 13. oldu.
|
|
4x100 m Karışık
Takım
Elendi
Elemelerde 4.42.33 ile 18. olarak elendiler.
|
|
4x100 m Serbest
Takım
Elendi
Elemelerde 3.41.65'lik dereceleriyle 15. olarak elendiler.
|
|
4x200 m Serbest
Takım
Diskalifiye oldu
Finalde diskalifiye oldular.
|
|
50 m Serbest
İlayda Damar
28. oldu
Elemelerde 29.35'lik derecesiyle 28. olarak elendi.
|
|
50 m Serbest
Mert Altınok
Elendi
Elemelerde 25.68'lik derecesiyle 29. olarak elendi.
|
|
800 m Serbest
Yeşim Giresunlu
10. oldu
Finalde 9.17.19 ile 10. oldu.
|
|