100m Kelebek
Efe Hacısalihoğlu
1:06.52 derecesiyle serisini 10. ve genel sıralamayı 38. sırada tamamladı ve elendi.
1:06.52 derecesiyle serisini 10. ve genel sıralamayı 38. sırada tamamladı ve elendi.
|
|
100m Kelebek
Mehlika Kuzeh Yalçın
1:03.43 derecesiyle serisini 8. ve genel sıralamayı 19. sırada tamamladı.
1:03.43 derecesiyle serisini 8. ve genel sıralamayı 19. sırada tamamladı ancak aynı ülkeden iki sporcu yarı finale yükselemediği için elendi.
|
|
100m Kelebek
Merve Tuncel
1:02.32 derecesiyle serisini 6. ve genel sıralamayı 12. sırada tamamladı ve elendi.
1:02.58 derecesiyle serisini 4. ve genel sıralamayı 12. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 1:02.32 derecesiyle serisini 6. ve genel sıralamayı 12. sırada tamamladı ve elendi.
|
|
100m Kelebek
Sarpcan Tezel
55.17 derecesiyle finali 6. sırada tamamladı.
55.96 derecesiyle serisini 3. ve genel sıralamayı 9. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 1:53.49 derecesiyle serisini 4. ve genel sıralamayı 7. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 55.17 derecesiyle finali 6. sırada tamamladı.
|
|
100m Kurbağalama
Defne Coşkun
1:13.14 derecesiyle serisini 5. ve genel sıralamayı 18. sırada tamamladı.
1:13.14 derecesiyle serisini 5. ve genel sıralamayı 18. sırada tamamladı ancak aynı ülkeden iki sporcu yarı finale yükselemediği için elendi.
|
|
100m Kurbağalama
Deniz Ertan
1:13.05 derecesiyle serisini 6. ve genel sıralamayı 11. sırada tamamladı ve yarı finalde elendi.
1:12.71 derecesiyle serisini 3. ve genel sıralamayı 13. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 1:13.05 derecesiyle serisini 6. ve genel sıralamayı 11. sırada tamamladı ve yarı finalde elendi.
|
|
100m Kurbağalama
Yağız Alp Yekta
1:05.18 derecesiyle serisini 5. ve genel sıralamayı 9. sırada tamamladı ve elendi.
1:06.62 derecesiyle serisini 5. ve genel sıralamayı 15. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 1:05.18 derecesiyle serisini 5. ve genel sıralamayı 9. sırada tamamladı ve elendi.
|
|
100m Serbest
Beril Böcekler
1:00.69 derecesiyle serisini 10. ve genel sıralamayı 42. sırada tamamladı ve elendi.
1:00.69 derecesiyle serisini 10. ve genel sıralamayı 42. sırada tamamladı ve elendi.
|
|
100m Serbest
Bora Gülşen
51.72 derecesiyle finali 7. sırada tamamladı.
52.43 derecesiyle serisini 7. ve genel sıralamayı 18. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 51.64 derecesiyle serisini 4. ve genel sıralamayı 7. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 51.72 derecesiyle finali 7. sırada tamamladı.
|
|
100m Serbest
Efe Hacısalihoğlu
52.59 derecesiyle serisini 8. ve genel sıralamayı 21. sırada tamamladı ve elendi.
52.59 derecesiyle serisini 8. ve genel sıralamayı 21. sırada tamamladı ve elendi.
|
|
100m Serbest
Meriç Demirtepe
58.79 derecesiyle serisini 8. ve genel sıralamayı 26. sırada tamamladı ve elendi.
58.79 derecesiyle serisini 8. ve genel sıralamayı 26. sırada tamamladı ve elendi.
|
|
100m Sırtüstü
Berke Saka
56.99 derecesiyle finali 6. sırada tamamladı.
57.05 derecesiyle serisini 1. ve genel sıralamayı 2. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 57.05 derecesiyle serisini 2. ve genel sıralamayı 5. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 56.99 derecesiyle finali 6. sırada tamamladı.
|
|
100m Sırtüstü
Bora Gülşen
57.97 derecesiyle serisini 3. ve genel sıralamayı 9. sırada tamamladı.
57.97 derecesiyle serisini 3. ve genel sıralamayı 9. sırada tamamladı ancak aynı ülkeden iki sporcu yarı finale yükselemediği için elendi.
|
|
100m Sırtüstü
Sudem Denizli
1:03.12 derecesiyle finali 6. sırada tamamladı.
1:04.21 derecesiyle serisini 2. ve genel sıralamayı 7. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 1:03.02 derecesiyle serisini 2. ve genel sıralamayı 3. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 1:03.12 derecesiyle finali 6. sırada tamamladı.
|
|
1500m Serbest
Mert Kılavuz
15:21.36 derecesiyle finali 4. sırada tamamladı.
15:21.36 derecesiyle finali 4. sırada tamamladı.
|
|
1500m Serbest
Yiğit Aslan
15:25.65 derecesiyle finali 5. sırada tamamladı.
15:25.65 derecesiyle finali 5. sırada tamamladı.
|
|
200m Bireysel Karışık
Berke Saka
BRONZ Madalya kazandı.
Kelebek 27.59, Sırtüstü 31.97, Kurbağalama 36.46, Serbest 29.86 ve 2:05.88 toplam derecesiyle serisini 1. ve genel sıralamayı 1. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. Kelebek 27.76, Sırtüstü 32.00, Kurbağalama 35.98, Serbest 29.11 ve 2:04.85 toplam derecesiyle serisini 1. ve genel sıralamayı 2. sırada tamamladı ve finale yükseldi. Kelebek 27.33, Sırtüstü 31.39, Kurbağalama 35.39, Serbest 29.14 ve 2:03.25 toplam derecesiyle BRONZ Madalya kazandı.
|
|
200m Bireysel Karışık
Deniz Ertan
BRONZ Madalya kazandı.
Kelebek 30.63, Sırtüstü 38.73, Kurbağalama 39.98, Serbest 32.88 ve 2:22.22 toplam derecesiyle serisini 2. ve genel sıralamayı 9. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. Kelebek 30.44, Sırtüstü 37.48, Kurbağalama 39.30, Serbest 32.75 ve 2:19.97 toplam derecesiyle serisini 2. ve genel sıralamayı 3. sırada tamamladı ve finale yükseldi. Kelebek 30.47, Sırtüstü 37.22, Kurbağalama 39.57, Serbest 31.99 ve 2:19.25 toplam derecesiyle BRONZ Madalya kazandı.
|
|
200m Kelebek
Mehlika Kuzeh Yalçın
2:18.00 derecesiyle serisini 5. ve genel sıralamayı 11. sırada tamamladı.
2:18.00 derecesiyle serisini 5. ve genel sıralamayı 11. sırada tamamladı ancak aynı ülkeden iki sporcu yarı finale yükselemediği için elendi.
|
|
200m Kelebek
Merve Tuncel
GÜMÜŞ Madalya kazandı.
2:14.84 derecesiyle serisini 1. ve genel sıralamayı 3. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 2:13.82 derecesiyle serisini 3. ve genel sıralamayı 4. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 2:12.39 derecesiyle GÜMÜŞ Madalya kazandı.
|
|
200m Kelebek
Sarpcan Tezel
2:04.68 derecesiyle finali 8. sırada tamamladı.
2:06.01 derecesiyle serisini 4. ve genel sıralamayı 13. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 2:04.87 derecesiyle serisini 5. ve genel sıralamayı 8. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 2:04.68 derecesiyle finali 8. sırada tamamladı.
|
|
200m Kurbağalama
Defne Coşkun
2:33.35 derecesiyle serisini 2. ve genel sıralamayı 7. sırada tamamladı.
2:33.35 derecesiyle serisini 2. ve genel sıralamayı 7. sırada tamamladı ancak aynı ülkeden iki sporcu yarı finale yükselemediği için elendi.
|
|
200m Kurbağalama
Deniz Ertan
2:32.59 derecesiyle finali 5. sırada tamamladı.
2:32.43 derecesiyle serisini 1. ve genel sıralamayı 5. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 2:33.60 derecesiyle serisini 3. ve genel sıralamayı 6. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 2:32.59 derecesiyle finali 5. sırada tamamladı.
|
|
200m Kurbağalama
Yağız Alp Yekta
2:24.62 derecesiyle serisini 8. ve genel sıralamayı 20. sırada tamamladı ve elendi.
2:24.62 derecesiyle serisini 8. ve genel sıralamayı 20. sırada tamamladı ve elendi.
|
|
200m Serbest
Batuhan Filiz
1:55.52 derecesiyle serisini 6. ve genel sıralamayı 18. sırada tamamladı.
1:55.52 derecesiyle serisini 6. ve genel sıralamayı 18. sırada tamamladı ancak aynı ülkeden iki sporcu yarı finale yükselemediği için elendi.
|
|
200m Serbest
Beril Böcekler
ALTIN Madalya kazandı.
2:05.46 derecesiyle serisini 7. ve genel sıralamayı 15. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 2:02.20 derecesiyle serisini 1. ve genel sıralamayı 2. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 2:00.62 derecesiyle ALTIN Madalya kazandı.
|
|
200m Serbest
Bora Gülşen
BRONZ Madalya kazandı.
1:53.04 derecesiyle serisini 3. ve genel sıralamayı 6. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 1:53.49 derecesiyle serisini 4. ve genel sıralamayı 7. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 1:51.33 derecesiyle BRONZ Madalya kazandı.
|
|
200m Serbest
Meriç Demirtepe
2:08.53 derecesiyle serisini 9. ve genel sıralamayı 28. sırada tamamladı ve elendi.
2:08.53 derecesiyle serisini 9. ve genel sıralamayı 28. sırada tamamladı ve elendi.
|
|
200m Sırtüstü
Berke Saka
GÜMÜŞ Madalya kazandı.
2:03.28 derecesiyle serisini 1. ve genel sıralamayı 1. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 2:04.08 derecesiyle serisini 1. ve genel sıralamayı 3. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 2:01.62 derecesiyle GÜMÜŞ Madalya kazandı.
|
|
200m Sırtüstü
Bora Gülşen
2:04.30 derecesiyle serisini 1. ve genel sıralamayı 3. sırada tamamladı.
2:04.30 derecesiyle serisini 1. ve genel sıralamayı 3. sırada tamamladı ancak aynı ülkeden iki sporcu yarı finale yükselemediği için elendi.
|
|
200m Sırtüstü
Sudem Denizli
BRONZ Madalya kazandı.
2:15.19 derecesiyle serisini 2. ve genel sıralamayı 3. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 2:15.31 derecesiyle serisini 3. ve genel sıralamayı 5. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 2:13.51 derecesiyle BRONZ Madalya kazandı.
|
|
400m Bireysel Karışık
Deniz Ertan
4:52.62 toplam derecesiyle finali 4. sırada tamamladı.
Kelebek 1:06.31, Sırtüstü 1:20.11, Kurbağalama 1:20.98, Serbest 1:05.96 ve 4:53.36 toplam derecesiyle serisini 1. ve genel sıralamayı 3. sırada tamamladı ve finale yükseldi. Kelebek 1:07.10, Sırtüstü 1:21.14, Kurbağalama 1:20.08, Serbest 1:04.30 ve 4:52.62 toplam derecesiyle finali 4. sırada tamamladı.
|
|
400m Serbest
Beril Böcekler
ALTIN Madalya kazandı.
4:13.59 derecesiyle EYOF Rekoru kırarak, serisini 1. ve genel sıralamayı 1. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 4:09.71 derecesiyle kendisine ait EYOF Rekorunu geliştirerek, ALTIN Madalya kazandı.
|
|
400m Serbest
Mert Kılavuz
3:56.83 derecesiyle serisini 2. ve genel sıralamayı 6. sırada tamamladı.
3:56.83 derecesiyle serisini 2. ve genel sıralamayı 6. sırada tamamladı ancak aynı ülkeden iki sporcu yarı finale yükselemediği için elendi.
|
|
400m Serbest
Merve Tuncel
4:34.98 derecesiyle serisini 9. ve genel sıralamayı 31. sırada tamamladı ve elendi.
4:34.98 derecesiyle serisini 9. ve genel sıralamayı 31. sırada tamamladı ve elendi.
|
|
400m Serbest
Yiğit Aslan
3:53.96 derecesiyle finali 4. sırada tamamladı.
3:56.64 derecesiyle serisini 1. ve genel sıralamayı 4. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 3:53.96 derecesiyle finali 4. sırada tamamladı.
|
|
4x100m Bayrak Karışık
Erkek Takımı
Toplamda 3:48.81 dereceleriyle finali 4. sırada tamamladılar.
Sırtüstü 58.84, Kurbağalama 1:05.56, Kelebek 55.74, Serbest 51.69 ve toplamda 3:51.83 dereceleriyle serilerinde 3. ve genel sıralamayı 4. sırada tamamladı ve finale yükseldiler. Sırtüstü 57.31, Kurbağalama 1:05.24, Kelebek 55.43, Serbest 50.83 ve toplamda 3:48.81 dereceleriyle finali 4. sırada tamamladılar.
|
|
4x100m Bayrak Karışık
Karışık Takım
Toplamda 4:03.02 dereceleriyle finali 7. sırada tamamladılar.
Sırtüstü 58.13, Kurbağalama 1:12.93, Kelebek 1:02.12, Serbest 51.01 ve toplamda 4:04.19 dereceleriyle serilerinde 3. ve genel sıralamayı 7. sırada tamamladı ve finale yükseldiler. Sırtüstü 57.55, Kurbağalama 1:11.84, Kelebek 1:01.70, Serbest 51.39 ve toplamda 4:03.02 dereceleriyle finali 7. sırada tamamladılar.
|
|
4x100m Bayrak Karışık
Kız Takımı
Toplamda 4:14.25 dereceleriyle finali 8. sırada tamamladılar.
Sırtüstü 1:03.86, Kurbağalama 1:11.62, Kelebek 1:02.67, Serbest 58.07 ve toplamda 4:16.22 dereceleriyle serilerinde 2. ve genel sıralamayı 5. sırada tamamladı ve finale yükseldiler. Sırtüstü 1:03.26, Kurbağalama 1:11.33, Kelebek 1:01.81, Serbest 57.85 ve toplamda 4:14.25 dereceleriyle finali 8. sırada tamamladılar.
|
|
4x100m Bayrak Serbest
Erkek Takımı
BRONZ Madalya kazandılar.
Sırasıyla 51.92, 53.06, 53.05, 52.28 ve toplamda 3:30.31 dereceleriyle serilerinde 3. ve genel sıralamayı 5. sırada tamamladı ve finale yükseldiler. Sırasıyla 53.15, 51.81, 52.36, 50.77 ve toplamda 3:28.09 dereceleriyle BRONZ Madalya kazandılar.
|
|
4x100m Bayrak Serbest
Karışık Takım
Toplamda 3:40.48 dereceleriyle finali 8. sırada tamamladılar.
Sırasıyla 51.93, 52.72, 59.05, 58.25 ve toplamda 3:41.95 dereceleriyle serilerinde 4. ve genel sıralamayı 8. sırada tamamladı ve finale yükseldiler. Sırasıyla 52.75, 50.72, 58.74, 58.27 ve toplamda 3:40.48 dereceleriyle finali 8. sırada tamamladılar.
|
|
4x100m Bayrak Serbest
Kız Takımı
Genel sıralamayı 15. sırada tamamladı ve elendiler.
Sırasıyla 59.18, 1:00.00, 59.72, 1:02.02 ve toplamda 4:00.92 dereceleriyle serilerinde 7. ve genel sıralamayı 15. sırada tamamladı ve elendiler.
|
|
50m Serbest
Ece İmge Önal
26.97 derecesiyle serisini 6. ve genel sıralamayı 21. sırada tamamladı.
26.97 derecesiyle serisini 6. ve genel sıralamayı 21. sırada tamamladı ancak aynı ülkeden iki sporcu yarı finale yükselemediği için elendi.
|
|
50m Serbest
Efe Hacısalihoğlu
23.46 derecesiyle finali 7. sırada tamamladı.
23.47 derecesiyle serisini 1. ve genel sıralamayı 3. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 23.45 derecesiyle serisini 2. ve genel sıralamayı 5. sırada tamamladı ve finale yükseldi. 23.46 derecesiyle finali 7. sırada tamamladı.
|
|
50m Serbest
Meriç Demirtepe
26.79 derecesiyle serisini 6. ve genel sıralamayı 14. sırada tamamladı ve elendi.
26.95 derecesiyle serisini 8. ve genel sıralamayı 20. sırada tamamladı ve yarı finale yükseldi. 26.79 derecesiyle serisini 6. ve genel sıralamayı 14. sırada tamamladı ve elendi.
|
|
800m Serbest
Beril Böcekler
8:32.65 derecesiyle EYOF Rekoru kırarak ALTIN Madalya kazandı.
8:32.65 derecesiyle EYOF Rekoru kırarak ALTIN Madalya kazandı.
|
|
800m Serbest
Merve Tuncel
8:47.47 derecesiyle genel sıralamayı 3. sırada tamamladı.
8:47.47 derecesiyle genel sıralamayı 3. sırada tamamladı ancak ancak aynı ülkeden iki sporcu ilk 8'e giremediği için finali 9. sırada tamamladı.
|
|