Esra Kübra Kaçmaz
|
|
10 m Kule Atlama
Kıvanç Gür
Altın madalya kazandı.
|
|
10 m Kule Atlama
Sinem Sağlam
Bronz madalya kazandı.
|
|
100 m Kelebek
Aleyna Özkan
Altın madalya kazandı.
|
|
100 m Kelebek
Gizem Bozkurt
Bronz madalya kazandı.
|
|
100 m Kelebek
Kaan Türker Ayar
Altın madalya kazandı.
|
|
100 m Kelebek
Ümit Can Güreş
Gümüş madalya kazandı.
|
|
100 m Kurbağalama
Demir Atasoy
Altın madalya kazandı.
|
|
100 m Kurbağalama
Gülşen Beste Samancı
Gümüş madalya kazandı.
|
|
100 m Kurbağalama
Hüseyin Emre Sakçı
Gümüş madalya kazandı.
|
|
100 m Kurbağalama
Viktoria Zeynep Güneş
Altın madalya kazandı.
|
|
100 m Serbest
Doğa Çelik
Gümüş madalya kazandı.
|
|
100 m Serbest
İlknur Nihan Çakıcı
Altın madalya kazandı.
|
|
100 m Serbest
Kemal Arda Gürdal
Bronz madalya kazandı.
|
|
100 m Serbest
Sezin Eligül
Bronz madalya kazandı.
|
|
100 m Sırtüstü
Ege Başer
Bronz madalya kazandı.
|
|
100 m Sırtüstü
Ekaterina Ivanova Avramova
Altın madalya kazandı.
|
|
100 m Sırtüstü
Halime Zülal Zeren
Gümüş madalya kazandı.
|
|
1500 m
Ediz Yıldırımer
Bronz madalya kazandı.
|
|
1500 m Serbest
Ecem Dönmez
Bronz madalya kazandı.
|
|
1500 m Serbest
Nezir Karap
Başlangıç yapamadı.
|
|
1500 m Serbest
Zeliha Keser
Finalleri 5. sırada tamamladı.
Finalleri 5. sırada tamamladı.
|
|
200 m Karışık
Gizem Bozkurt
Bronz madalya kazandı.
|
|
200 m Karışık
Metin Aydın
Altın madalya kazandı.
|
|
200 m Karışık
Viktoria Zeynep Güneş
Altın madalya kazandı.
|
|
200 m Kelebek
İmge Roza Erdemli
Bronz madalya kazandı.
|
|
200 m Kelebek
Kaan Özcan
Gümüş madalya kazandı.
|
|
200 m Kelebek
Nida Eliz Üstündağ
Altın madalya kazandı.
|
|
200 m Kelebek
Samet Alkan
Bronz madalya kazandı.
|
|
200 m Kurbağalama
Alpkan Örnek
Gümüş madalya kazandı.
|
|
200 m Kurbağalama
Viktoria Zeynep Güneş
Altın madalya kazandı.
|
|
200 m Serbest
Doğa Çelik
Bronz madalya kazandı.
|
|
200 m Serbest
Erge Can Gezmiş
Gümüş madalya kazandı.
|
|
200 m Serbest
Gizem Bozkurt
Gümüş madalya kazandı.
|
|
200 m Serbest
Selen Özbilen
Altın madalya kazandı.
|
|
200 m Sırtüstü
Ege Başer
Altın madalya kazandı.
|
|
200 m Sırtüstü
Ekaterina Ivanova Avramova
Altın madalya kazandı.
|
|
200 m Sırtüstü
Halime Zülal Zeren
Gümüş madalya kazandı.
|
|
200m sırtüstü
Oktaycan Emirbayer
Finalleri 2:18.79’luk süresi ile 4. sırada tamamladı.
Finalleri 2:18.79’luk süresi ile 4. sırada tamamladı.
|
|
3 m Tramplen Atlama
Yaprak Selin Keskin
Gümüş madalya kazandı.
|
|
400 m Karışık
Batuhan Hakan
Gümüş madalya kazandı.
|
|
400 m karışık
Defne Kurt
Karışık finalleri 5:07.48’lik süre ile 4. sırada tamamladı.
Karışık finalleri 5:07.48’lik süre ile 4. sırada tamamladı.
|
|
400 m Karışık
Viktoria Zeynep Güneş
Altın madalya kazandı.
|
|
400 m Serbest
Kaan Özcan
Bronz madalya kazandı.
|
|
400 m serbest
Nezir Karap
Finalleri 8. sırada tamamladı.
Finalleri 8. sırada tamamladı.
|
|
400 m Serbest
Selen Özbilen
Gümüş madalya kazandı.
|
|
4x100 m Karışık
Erkek Takımı
Altın madalya kazandılar.
Altın madalya kazandılar.
|
|
4x100 m Karışık
Kadın Takımı
Altın madalya kazandılar.
Altın madalya kazandılar.
|
|
4x100 m Serbest
Kadın Takımı
Altın madalya kazandılar.
Altın madalya kazandılar.
|
|
4x100 m Serbest Bayrak
Erkek Takımı
Altın madalya kazandılar.
Altın madalya kazandılar.
|
|
4x200 m Serbest
Kadın Takımı
Altın madalya kazandılar.
Altın madalya kazandılar.
|
|
4x200 m Serbest Bayrak
Erkek Takımı
Altın madalya kazandılar.
Altın madalya kazandılar.
|
|
50 m Kelebek
Aleyna Özkan
Altın madalya kazandı.
|
|
50 m Kelebek
Berk Özkul
Altın madalya kazandı.
|
|
50 m Kelebek
İlker Altınbilek
Gümüş madalya kazandı.
|
|
50 m Kelebek
Sezin Eligül
Gümüş madalya kazandı.
|
|
50 m Kurbağalama
Demir Atasoy
Altın madalya kazandı.
|
|
50 m Kurbağalama
Gülşen Beste Samancı
Altın madalya kazandı.
|
|
50 m Kurbağalama
Hüseyin Emre Sakçı
Gümüş madalya kazandı.
|
|
50 m Kurbağalama
Viktoria Zeynep Güneş
Gümüş madalya kazandı.
|
|
50 m serbest
Almina Simla Ertan
Serbest finalleri 26.63’lük süresi ile 4. sırada tamamladı.
Serbest finalleri 26.63’lük süresi ile 4. sırada tamamladı.
|
|
50 m Serbest
Hüseyin Emre Sakçı
Gümüş madalya kazandı.
|
|
50 m Serbest
İlknur Nihan Çakıcı
Altın madalya kazandı.
|
|
50 m sırtüstü
Doruk Tekin
Finalleri 25.89’luk süre ile 4. sırada tamamladı.
Finalleri 25.89’luk süre ile 4. sırada tamamladı.
|
|
50 m Sırtüstü
Ekaterina Ivanova Avramova
Altın madalya kazandı.
|
|
50 m Sırtüstü
İlayda Kargın
Gümüş madalya kazandı.
|
|
50 m Sırtüstü
İskender Başlakov
Bronz madalya kazandı.
|
|
800 m Serbest
Ediz Yıldırımer
Bronz madalya kazandı.
|
|
800 m Serbest
Nezir Karap
Başlangıç yapamadı.
|
|
800 m Serbest
Zeliha Keser
800 m Serbest finallerini 8. sırada tamamladı.
800 m Serbest finallerini 8. sırada tamamladı.
|
|